Witam!
Jestem Nate, przynajmniej tak nazywają mnie wszyscy w szkole od
jakiegoś czasu. Wcześniej znano mnie jako Yuki lub HugMonster. Po prostu
przyzwyczajenie w szkole w sprawiło, iż zmieniłam nazwę i bloga. Jestem
tegoroczną maturzystką. Jestem mangowcem, kpoperem i nerdem. Tak
słodko. Moim pierwszym UB (UltimateBias) jest Park JungMin ♥ Miłość na wieki, wieków amen. Obecnie moja piąteczka wygląda tak:
1. Song JoongKi ♥
2. Jung Hoseok (J-Hope) - (BTS) ♦
3. Bang YongGuk (B.A.P) ♣
4. Oh SeHun (EXO) ♠
5. No MinWoo ♫
Mam
wielu innych, ale ci najbardziej się wyróżniają. Uwielbiam koszykówkę,
historię i geografię ♥ Kocham M&A, Dramy, Fantastykę i Horrory...
Azjatyckie najlepsze ♥ Lubie pisać z ludźmi i poznawać nowych. Moja
ulubiona BubbleTea to: Zielona, Liczi, liczi kuleczki. ♥



Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń